Tonery do drukarek laserowych kolorowych

LINIA WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH
DO DRUKU KOLOROWEGO DLA PROFESJONALISTÓW

TONERY DO DRUKAREK, TONERY REGENEROWANE, TONERY ŁÓDŹ

Zasadniczym celem niniejszej koncepcji jest wykreowanie linii materiałów eksploatacyjnych dedykowanych do kolorowych drukarek laserowych i utrwalenie w świadomości klientów, że firma „Laser” jest wyspecjalizowana w produkcji materiałów o wysokiej odpowiedzialności za kolor co pozwala nam konkurować z materiałami oryginalnymi.
Celem naszych działań marketingowych jest zajęcie segmentu rynku klientów kupujących dotychczas materiały OEM ze względu na jakość wydruku. Z naszą ofertą docieramy do klientów, którzy są związani z grafiką, drukarstwem, produkcją druków okazjonalnych, fotografii itp. Wiemy , ze problemem większości nieoryginalnych wkładów jest niekontrolowane nasycenie barw, co na wydruku daje efekt przypadkowych kolorów. Stosowanie prawidłowo drukujących kaset ale o różnych nasyceniach barw powoduje, że użytkownik drukarki uzyska obraz raz w chłodnych, innym razem w ciemnych barwach o zupełnie przypadkowych odcieniach. Stosowanie OEM oczywiście pozwala na powtarzalność barw niezależnie od egzemplarza kasety. Dlatego „Laser” chce zaopatrzyć grupę klientów wymagających w toner wysokiej jakości, ale znacznie tańszy niż produkt oryginalny.
Aby pomóc użytkownikowi podjąć decyzję o zakupie i przekonać do kontrolowanej jakości do każdego tonera dołączamy rzetelny wydruk próbny. Dbałość o rzetelność i powtarzalność kolorów odróżnia nas od masowej, taniej produkcji chińskiej.
Kierując się najwyższą, porównywalną z OEM jakością nie ustawiamy się w zakresie cenowym materiałów najtańszych, ale wprowadzamy gradację cen satysfakcjonującą naszych odbiorców.
Argumenty, które wykorzystujemy w promowaniu naszej linii kolorowych tonerów:
– testowanie każdej sztuki indywidualnie na istotne cechy wydruku : równomierność pokrycia, zgodne z OEM pokrycie koloru, poprawny balans czerni we współpracy z pozostałymi kolorami OEM , poprawna gradacja szarości)
– ewidencja indywidualnej próbki wydruku każdego wkładu
– wykorzystywanie do refabrykacji wyłącznie oryginalnych kaset
– używanie sprawdzonych i przetestowanych komponentów (proszek, bębny, chipy) pochodzących od wiodącego światowego dostawcy
– dodatkowa zachęta ekonomiczna w postaci odpisu na fundusz PFRON
– ekologia

TONERY DO DRUKAREK, TONERY REGENEROWANE, TONERY ŁÓDŹW celu uzyskania wysokiej jakości, powtarzalnych wydruków przygotowaliśmy odpowiednio wyposażone stanowiska testowania wkładów. Skonstruowane zostały specjalne testy pozwalające wykazać obiektywną jakość i ewentualne wady testowanego tonera. Stałemu serwisowaniu i konserwacji poddajemy drukarki wykorzystywane do testów tak aby wykluczyć ryzyko uzyskania niewłaściwych wydruków spowodowane wadliwymi urządzeniami. Zespół pracowników zatrudnionych przy produkcji tonerów do drukarek laserowych to doświadczona kadra, potrafiąca wyselekcjonować wkłady o niezadowalającej jakości i dzięki analizom przyczyn zapobiec ich powstawaniu w przyszłości. Dodatkowo utrzymujemy system rejestracji każdej wyprodukowanej sztuki z zapisami dotyczącymi zastosowanych komponentów. Wszystkie wymienione działania służą metodzie uzyskania powtarzalnej jakości dobrego produktu, znajdującego uznanie stałych i nowych klientów.