LASER-SINEX – O firmie

Szanowni Państwo!

Spółka „LASER” z siedzibą w Łodzi powstała w celu przeniesienia na grunt polski najlepszych technologii know-how, stosowanych przy produkcji komputerowych materiałów eksploatacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Nasza firma jest obecna na rynku od 1992 roku.

„LASER” posiada status Zakładu Pracy Chronionej, co daje możliwość obniżenia obowiązkowych wpłat na fundusz PFRON średnio o 30% od kwoty zakupionych naszych towarów i usług (tj. kompresorów,  tonerów,  kaset,  usług regeneracji,  usług utylizacji).

Działalność Firmy LASER obejmuje dwie branże. Firma posiada dwa oddziały. Zlokalizowana jest przy ulicy Włodarskiej 5/7 i zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek, takich jak tonery, taśmy barwiące, folie TTR do drukowania etykiet i wielu innych.

Regeneracja tonerów do drukarek laserowych, tonery regenerowane do drukarek HPtonery regenerowane, zamienniki do drukarek, materiały eksploatacyjne do drukarek

Drugi oddział naszej firmy zajmuje się szeroko rozumianą klimatyzacją samochodową, regeneracją kompresorów sprężarek do układów klimatyzacji stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach i sprzęcie ciężkim, producentów zarówno europejskich jak i amerykańskich.

Zajmujemy się również skupem, odzyskiem oraz utylizacją kompresorów klimatyzacji do aut (kod 16 02 13* 19 02 11*) (kod – 16 02 16), a także zużytych tonerów do drukarek – zezwolenie Wojewody Łódzkiego nr 104 z dnia 27.12.2006 r.

Procesy technologiczne stosowane podczas produkcji tonerów regenerowanych do drukarek oraz regenerowanych kompresorów klimatyzacji samochodowych, zgodne są z surowymi wymogami zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem według norm ISO 9001:2008, ISO 14001:2004. Nasze tonery regenerowane są korzystną alternatywą dla tonerów oryginalnych, a o jakości naszych sprężarek klimatyzacji i części do klimatyzacji świadczy fakt, że od wielu lat utrzymujemy wysoki poziom sprzedaży na niezwykle wymagającym rynku USA.


”LASER” szczyci się regularnymi wyróżnieniami w konkursie „Lodołamacze”. Jest to wyróżnienie przyznawane firmom wybitnie angażującym się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych, tworzącym dla nich coraz lepszej jakości miejsca pracy. Nasza firma aktywnie wpisuje się w kampanię społeczną, dotyczącą aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Firma „LASER” znalazła się też w zaszczytnym gronie laureatów tzw. „Gazeli Biznesu” w rankingu gazety „Puls Biznesu”, wyróżniającym najszybciej rozwijające się małe i średnie firmy w latach 2008-2010.

Regeneracja tonerów do drukarek laserowych, tonery regenerowane do drukarek HP1) Oddział przy ulicy Częstochowskiej (obecnie Włodarska 5/7) – Sprzedawane przez nas tonery są w stu procentach regenerowane na bazie oryginalnych podzespołów. Tonery regenerowane Firmy LASER to najwyższej jakości zamienniki do drukarek, cechujące się zdecydowanie wyższą jakością od tak zwanych „zasypek”… [czytaj dalej]

kompresory regenerowane, części do klimatyzacji samochodowej, LASER-SINEX Łódź2) Oddział przy ulicy Włodarskiej – Spółka regeneruje kompresory klimatyzacji samochodowej, według technologii naszego partnera – firmy „PROMOTEX” z siedzibą w USA, z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego i części do sprężarek wiodących światowych producentów… [czytaj dalej]

Wyróżnienia i wydarzenia LASER-SINEX (kalendarium):

  • rok 2012ISOISO
    • wrzesień – aktualizacja certyfikatów jakości ISO 9001:2008, ISO 14001:2004. Produkcja tonerów regenerowanych i regeneracja kompresorów zgodnie z surowymi wymogami zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem.
    • maj – APRA European Expo Kraków 2012 – Laser-Sinex na targach APRA Kraków 2012, regeneracja kompresorów, części do klimatyzacjiudział w wystawie zrzeszającej firmy prowadzące procesy produkcyjne oparte o regenerację. Jako jeden z czołowych producentów regenerowanych sprężarek do klimatyzacji samochodowej w Polsce, mogliśmy wziąć udział w imprezie i zaprezentować Państwu proponowane przez nas produkty i rozwiązania dla branży auto-klimatyzacji.
    • kwiecień – Targi techniki motoryzacyjnej Poznań Targi techniki motoryzacyjnej Poznań 2012, stoisko LASER-SINEX, wszystko do autoklimatyzacji, regeneracja kompresorów2012 – prezentacja własnych technologii dotyczących autoklimatyzacji. Poznańskie targi to najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej w Polsce.