LASER-SINEX – O firmie

Szanowni Państwo!

Spółka „LASER” z siedzibą w Łodzi powstała w celu przeniesienia na grunt polski najlepszych technologii know-how, stosowanych przy produkcji komputerowych materiałów eksploatacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Nasza firma jest obecna na rynku od 1992 roku.

„LASER” posiada status Zakładu Pracy Chronionej, co daje możliwość obniżenia obowiązkowych wpłat na fundusz PFRON średnio o 30% od kwoty zakupionych naszych towarów i usług (tj. kompresorów,  tonerów,  kaset,  usług regeneracji,  usług utylizacji).

Działalność Firmy LASER obejmuje dwie branże. Firma posiada dwa oddziały. Pierwszy zlokalizowany jest przy ulicy Częstochowskiej 38/52 i zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek, takich jak tonery, taśmy barwiące, folie TTR do drukowania etykiet i wielu innych.

Regeneracja tonerów do drukarek laserowych, tonery regenerowane do drukarek HPtonery regenerowane, zamienniki do drukarek, materiały eksploatacyjne do drukarek

Drugi oddział naszej firmy zlokalizowany jest przy ulicy Włodarskiej 5/7. Zajmuje się on szeroko rozumianą klimatyzacją samochodową, regeneracją kompresorów sprężarek do układów klimatyzacji stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach i sprzęcie ciężkim, producentów zarówno europejskich jak i amerykańskich.

Zajmujemy się również skupem, odzyskiem oraz utylizacją kompresorów klimatyzacji do aut (kod 16 02 13* 19 02 11*) (kod – 16 02 16), a także zużytych tonerów do drukarek – zezwolenie Wojewody Łódzkiego nr 104 z dnia 27.12.2006 r.

Procesy technologiczne stosowane podczas produkcji tonerów regenerowanych do drukarek oraz regenerowanych kompresorów klimatyzacji samochodowych, zgodne są z surowymi wymogami zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem według norm ISO 9001:2008, ISO 14001:2004. Nasze tonery regenerowane są korzystną alternatywą dla tonerów oryginalnych, a o jakości naszych sprężarek klimatyzacji i części do klimatyzacji świadczy fakt, że od wielu lat utrzymujemy wysoki poziom sprzedaży na niezwykle wymagającym rynku USA.


”LASER” szczyci się regularnymi wyróżnieniami w konkursie „Lodołamacze”. Jest to wyróżnienie przyznawane firmom wybitnie angażującym się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych, tworzącym dla nich coraz lepszej jakości miejsca pracy. Nasza firma aktywnie wpisuje się w kampanię społeczną, dotyczącą aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Firma „LASER” znalazła się też w zaszczytnym gronie laureatów tzw. „Gazeli Biznesu” w rankingu gazety „Puls Biznesu”, wyróżniającym najszybciej rozwijające się małe i średnie firmy w latach 2008-2010.

Regeneracja tonerów do drukarek laserowych, tonery regenerowane do drukarek HP1) Oddział przy ulicy Częstochowskiej (obecnie Włodarska 5/7) – Sprzedawane przez nas tonery są w stu procentach regenerowane na bazie oryginalnych podzespołów. Tonery regenerowane Firmy LASER to najwyższej jakości zamienniki do drukarek, cechujące się zdecydowanie wyższą jakością od tak zwanych „zasypek”… [czytaj dalej]

kompresory regenerowane, części do klimatyzacji samochodowej, LASER-SINEX Łódź2) Oddział przy ulicy Włodarskiej – Spółka regeneruje kompresory klimatyzacji samochodowej, według technologii naszego partnera – firmy „PROMOTEX” z siedzibą w USA, z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego i części do sprężarek wiodących światowych producentów… [czytaj dalej]

Wyróżnienia i wydarzenia LASER-SINEX (kalendarium):

  • rok 2012ISOISO
    • wrzesień – aktualizacja certyfikatów jakości ISO 9001:2008, ISO 14001:2004. Produkcja tonerów regenerowanych i regeneracja kompresorów zgodnie z surowymi wymogami zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem.
    • maj – APRA European Expo Kraków 2012 – Laser-Sinex na targach APRA Kraków 2012, regeneracja kompresorów, części do klimatyzacjiudział w wystawie zrzeszającej firmy prowadzące procesy produkcyjne oparte o regenerację. Jako jeden z czołowych producentów regenerowanych sprężarek do klimatyzacji samochodowej w Polsce, mogliśmy wziąć udział w imprezie i zaprezentować Państwu proponowane przez nas produkty i rozwiązania dla branży auto-klimatyzacji.
    • kwiecień – Targi techniki motoryzacyjnej Poznań Targi techniki motoryzacyjnej Poznań 2012, stoisko LASER-SINEX, wszystko do autoklimatyzacji, regeneracja kompresorów2012 – prezentacja własnych technologii dotyczących autoklimatyzacji. Poznańskie targi to najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej w Polsce.