Współpraca

Klimatyzacje samochodowe – regeneracja sprężarek

Komresoy do klimatyzacji samochodowej, sprężarki klimatyzacjiFirma Laser sp. z o. o. sp. k. zajmuje się regeneracją i naprawą sprężarek do klimatyzacji w samochodach osobowych, autobusach, sprzęcie ciężkim i rolniczym. Prowadzimy sprzedaż kompresorów regenerowanych a także części do samodzielnej regeneracji sprężarek. Możecie Państwo również oddać własny kompresor do regeneracji. Pracownicy Firmy Laser udzielą informacji w terminie 3 dni roboczych, czy regeneracja kompresora klimatyzacji będzie możliwa. Nie regenerujemy zatartych kompresorów. Maksymalny czas oczekiwania na wykonanie usługi regeneracji to 10 dni. W sytuacji gdy, po sprawdzeniu sprężarki przez pracowników Firmy Laser, nie zdecydują się Państwo na oddanie jej u nas do regeneracji, zostanie wystawiona faktura na kwotę 30,00 zł netto za usługę przeglądu sprężarki. Przegląd kompresora obejmuje:

 • próbę szczelności,
 • próbę wydajności,
 • test na hałas,
 • ustalenie uszkodzenia
 • sprawdzenie elektromagnesu

W przypadku kompresorów rzadko spotykanych, nieosiągalnych na rynku istnieje możliwość podjęcia przez nas próby przebudowy kompresora na bazie kompresora zatartego.
Sytuacje takie najczęściej zdarzają się w przypadku naprawy klimatyzacji samochodów/pojazdów kolekcjonerskich i maszyn specjalistycznych.
Zarówno kompresory po regeneracji, jak i te które się do niej nie kwalifikują, należy odebrać w terminie 30 dni od chwili uzyskania informacji o tym że sprężarka jest do odbioru. Po tym terminie zostanie wystawiona faktura za magazynowanie. Nieodebrana sprężarka po 3 miesiącach zostanie zutylizowana, a jej właściciel obciążony kosztami magazynowania oraz utylizacji.
Przesyłki sprężarek do naprawy czy regeneracji odbywają się na koszt i ryzyko Klienta.

Maszyny, narzędzia, części do auto-klimatyzacji

Maszyny stacje serwisowe do obsługi klimatyzacji w samchodachW naszej ofercie znajdziecie państwo także szeroki asortyment narzędzi do obsługi układów klimatyzacji samochodowej.

 • stacje obsługi klimatyzacji
 • maszyny do płukania układów klimatyzacji
 • klucze, ściągacze, zestawy narzędzi do naprawy sprzęgieł i sprężarek
 • manometry, szybkozłącza, węże serwisowe
 • skraplacze, osuszacze, filtry kabinowe, uszczelki/oringi
 • oleje, środki do płukania klimatyzacji, uszczelniacze w płynie

Tonery do drukarek laserowych

Materiały eksploatacyjne hp, tonery do hpWszystkich zainteresowanych  zakupem materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych,  z Łodzi i okolic, zapraszamy do osobistego odbioru  towaru do siedziby firmy na ul. Włodarskiej 5/7  w godz. 8.00- 16.00.

Zamówienia do wysyłki złożone do godz. 15.00  realizowane są w tym samym dniu za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Przesyłka gratis przy wartości zamówienia powyżej 1000 zł netto.
Formy płatności : gotówka, przedpłata,  pobranie płatne u kuriera. Dla stałych klientów przelew 14 dni po dostarczeniu kopii dokumentów firmowych (NIP, REGON, KRS lub zaświadczenie o działalności gospodarczej, umowa spółki w przypadku spółek innych niż kapitałowe). Wszelkie uzgodnione zwroty towaru oraz reklamacje klient wysyła wyłącznie na swój własny koszt.
Ponadto firmy zatrudniające powyżej 25 pracowników wnoszące opłaty na fundusz PFRON mają możliwość pomniejszania tych wpłat o ok. 30 % kwoty zakupionych naszych towarów i usług. O wysokości odpisów informujemy co miesiąc na piśmie.