Identyfikacja kompresora

Szanowni Klienci,

Obecnie na rynku występuje ponad 400 typów kompresorów sprężarek do klimatyzacji samochodowej. Zdarza się iż niektórzy producenci, do tego samego modelu auta z tego samego rocznika, montują kompresory, które tylko na pozór wydają się takie same, a w rzeczywistości drobna różnica w budowie sprężarki, powoduje iż nie ma możliwości zainstalowania go w Państwa aucie. Błędna identyfikacja typu kompresora powoduje, iż jesteście Państwo zmuszeni do odsyłania sprężarki i ponowne oczekiwanie na właściwy kompresor. Przez ten czas nie mogą się Państwo korzystać z własnego auta. Dlatego też, w trosce o Państwa cenny czas i zadowolenie z naszych usług, prosimy zamawiając kompresor, skorzystać z formularza zamówienia. Dzięki danym zawartym w przesłanym do nas formularzu zamówienia, będziemy w stanie właściwie zidentyfikować Państwa potrzeby. Prosimy również aby przed wypełnieniem formularza, obejrzeli Państwo zdjęcia potrzebnego kompresora, na naszym sklepie internetowym, aby mieć 100% pewność, że to właśnie ten model sprężarki jest odpowiedni dla Państwa auta. Dodatkową korzyścią dla naszych Klientów z korzystania z formularza jest fakt, iż składacie Państwo zamówienie, zapytanie cenowe w dogodnym dla siebie czasie a nie w godzinach pracy naszego zakładu.


UWAGA: Jeśli używasz przeglądarki starszej niż Internet Explorer 7, FireFox 2, Opera 9 lub innej przestarzałej przegladarki, masz wyłączony javascript w przeglądarce, to formularz będzie działał nieprawidłowo.


UWAGA: Po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza, zostaniesz przekierowany z powrotem na tę stronę, jeśli przekierowanie nie będzie możliwe, zobaczysz komunikat o powodzeniu wysłania formularza. W momencie poprawnego wysłania formularza, zostanie też wysłany e-mail z potwierdzeniem.


Formularz ogólny - Dane adresowe / wybór części
- Należy wybrać conajmniej jeden formularz do wypełnienia.
- Wybrane formularze pojawią się poniżej formularza ogólnego w podanej kolejności:
(Kompresor, Koło pasowe, Cewka elektromagnetyczna, Zabierak).
Wybierz Formularze:Dane pytającego:
Typ formularza*:

Dane samochodu:
Silnik:
L

Paliwo*:

Skrzynia biegów*:

Uwagi