Uniwersalny analizator tonerów LT-777

analizator LT-777 do tonerów laserowych

analizator tonerów LT-777 – testowanie tonera HP 1010

 Firma „LASER-SINEX” Sp. z o.o. ZPChr. z siedzibą w Łodzi jako jedyna w Polsce posiada najbardziej zaawansowane technicznie urządzenie sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych przeznaczone do testowania kaset („tonerów”) do drukarek laserowych zawierających wałek światłoczuły oraz toner. Jest to UNIWERSALNY ANALIZATOR LT-777 TONERÓW DO DRUKAREK LASEROWYCH. Analizator LT-777 umożliwia testowanie ponad 70 typów kaset do drukarek laserowych (mono i wielokolorowych). Eliminuje on konieczność wykorzystania drukarki do testów, a co za tym idzie błędy w ocenie wynikające nie z wadliwości kasety bądź jej elementów a np. zabrudzeń wewnątrz drukarki. Wynika z tego, że testy prowadzone na samych drukarkach nie dają gwarancji skutecznego funkcjonowania kasety. Uniwersalny Analizator tonerów laserowych gwarantuje profesjonalną, ścisłą ocenę stopnia zużycia poszczególnych elementów tonera. Pozwala to stwierdzić, które elementy należy wymienić, aby „toner” był w 100% sprawny. Główna zaletą Analizatora jest fakt, iż testowanie tonerów na wyżej wymienionym urządzeniu daje pewność, że każdy element wytrzyma pełny cykl pracy i nie wystąpi ryzyko jej przerwania z winy jakiejkolwiek wady któregoś z elementów. Współczynnik błędu Analizatora wynosi 0.5%, co daje prawdopodobieństwo pojawienia się 500 wadliwych kaset na 100.000 wyprodukowanych. W przypadku tradycyjnej metody testowej (w drukarce) współczynnik ten wynosi około 15%, co daje 15.000 wadliwych kaset na 100.000 wyprodukowanych.Czas potrzebny na testy przy wykorzystaniu LT-777 skraca się 3-krotnie (przetestowanie wszystkich elementów zajmuje 1 minutę). Poza tym eliminuje błędy popełniane przez ludzi przy ocenie wzrokowej stopnia zużycia poszczególnych elementów kasety. Analizator LT-777 wydatnie wpływa na obniżenie kosztów produkcji dzięki możliwości wykorzystania używanych już elementów, których stopień zużycia pozwala na dalsze ich efektywne eksploatowanie. LT-777 pozwala na detekcję uszkodzeń poszczególnych elementów tonera, które dałyby widoczny efekt dopiero po wydruku kolejnych 20.000 stron.

Analizator LT-777 jest kompletnym narzędziem testowym. Odpowiada on w pełni zasadom testowania określonym przez Standardized Test Methods Committee (STMC).

Obniżenie kosztów produkcji daje nam możliwość obniżenia cen co w powiązaniu z wydatną poprawą jakości oferowanych wyrobów pozwala nam na zdobywanie coraz silniejszej pozycji na rynku. Eliminacja wadliwych wyrobów procentuje zadowoleniem i zaufaniem klientów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje techniczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.