APRA European Expo Kraków 2012

W dniach 23-25 maja 2012 roku w Krakowie odbyła się coroczna wystawa – APRA European Expo – zrzeszająca firmy prowadzące procesy produkcyjne oparte o regenerację. W pierwszej części imprezy, pięćdziesięciu wystawców zaprezentowało własne technologie, produkty i nowości obecne na rynku produktów regenerowanych. W dalszej części odbyły się wykłady i sympozja przygotowane przez liderów branży regeneracyjnej w Polsce i Europie. Uwaga skupiona została na nowych rozwiązaniach i analizie wyzwań jakie stawia przed producentami dynamicznie rozwijający się współczesny rynek motoryzacyjny.

Jako jeden z czołowych producentów regenerowanych sprężarek do klimatyzacji samochodowej w Polsce, mogliśmy wziąć udział w imprezie i zaprezentować Państwu proponowane przez nas produkty i rozwiązania dla branży auto-klimatyzacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić nasze stoisko i wyrazili zainteresowanie ofertą firmy Laser-Sinex.

Apra European Expo

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.